Szeptem o miłości

Po tak długim stażu prowadzenia mojego bloga, warto zdradzić Wam tajemnicę mojej pierwszej miłości. Z okazji naszej szóstej rocznicy, przygotowałam dla Was krótką sesję zdjęciową. Powiem Wam szczerze, że było naprawdę ciężko go namówić na zdjęcia, ale zgodził się! Zobaczcie więc efekty naszej pracy. Zdjęcia wykonała Magdalena Widenka Fotografia"Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego,  nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieje, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje".
love

18 komentarzy

 1. Jejku jak pięknie! Od dawna marzy mi się taka sesja, ale mój chłopak broni się rękami i nogami. Aleks chętnie staje jedynie pod drugiej stronie obiektywu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie zdjęcia to niesamowita pamiątka i źródło wspomnień, dlatego naprawdę warto! Sama niedawno zmusiłam do tego typu sesji moją drugą połówkę. I mówiąc zmusiłam niestety to prawda, doskonale wiemy, jacy są mężczyźni przeważnie, jeśli chodzi o zdjęcia. Ale no, warto!
  Wyszło naprawdę cudownie. :) Pasujecie do siebie. Życzę Wam nadal wytrwałości i wiele cudowności!

  Pozdrawiam serdecznie, Justlyjass.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie -kochajcie się ,życzę Wam duzo miłości każdego dnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie zdjęcia. Widać, że bardzo się kochacie. Gratuluje takiego stażu, mój jest rok krótszy, ale nie wiadomo nawet kiedy ten cały czas mija. Życzę jeszcze więcej miłości, radości i cierpliwości. Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne fotografię:D

  OdpowiedzUsuń
 6. rewelacyjna sesja! mój obecnie już mąż też miał ogromne opory przed ślubem ale na szczęście sesja narzeczeńska przełamała pierwsze lody więc potem było już z górki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jesteście cudowni <3
  Cytat jest prawdziwy ♥
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 8. świetne zdjęcia
  http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękne zdjęcia ;) a jeszcze piękniejsze jest to, że na każdym zdjęciu widać waszą miłość serio !! ;) jestem zachwycona! PS. Świetna sukienka.

  OdpowiedzUsuń
 10. "Szeptem wypowiadamy zawsze to co jest dla nas najważniejsze. Krzyk jest ważnością ulotną, a mowa zwykłym przekazem. Wyłapywanie ciszy jest łowieniem skarbów. Jej mowa ma do przekazania najpiękniejszą prawdę. Ciszy nie da się oszukać.... ciszy nie da się zmylić..., bo jest przejrzysta i w niej odbijają się nasze wnętrza. Miłość znajdziemy w ciszy, miłość się w niej zrodziła..., miłość się w niej zauroczyła.. " <3 Śliczne zdjęcia, pozdrawiam, imienniczka :P

  (labeldesigner.blogspot.com )

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy9/25/2016

  Zdjęcia mają w sobie pewną magię. Cudownie wyglądacie razem! Dużo szczęścia i oczywiście więcej takich rocznic :)
  bemystrength..

  OdpowiedzUsuń
 12. Pozazdrościć takiej miłości :))

  OdpowiedzUsuń
 13. Pozazdrościć takiej miłości :))

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń