Hair care - House of Beauty

Jakiś czas temu wybrałam się do Salonu Fryzjerskiego - House of Beauty, znajdującego się w Rybniku. Od samego początku czułam się tam wyjątkowo. Spotkałam się z doświadczoną kadrą, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe by stać się jeszcze lepszą. W tym salonie pracuje się na najlepszych kosmetykach firm takich jak: 

Zaproponowano mi zabieg Elastic Keratin With Ginseng. Jest to kuracja w postaci unikatowych saszetek, która daje widzialne rezultaty już po pierwszej aplikacji. Dzięki niej włosy zyskują zdrowy wygląd, stają się bardziej elastyczne i odmłodzone. Oryginalna formuła terapii trendy hair z żeń-szeniem i keratyną stanowi intensywną kurację dzięki której włosy odzyskują zdrowy wygląd. Połączenie starożytnego japońskiego rytuału i nowoczesnej technologii sprawi, że osiągniesz aż 7 korzyści tylko w 7 minut.

- elastyczność: dzięki wysokiej zawartości czystej keratyny oraz energetyzującego wyciągu z żeń-szenia, włosy odzyskują elastyczność w ciągu kilku minut - odmłodzenie: przywraca witalność twoim włosom oraz sprawia, że są pełne blasku i wigoru - zdrowy wygląd: nowoczesna formuła odbudowuje włosy na całej powierzchni od ich nasady, aż po same końce - ochrona: keratyna wytwarza specjalną powłokę, która chroni włosy przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak niska temperatura, suche powietrze oraz szkodliwe promieniowanie UV - podatność: po kuracji włosy lepiej reagują na inne kosmetyki, procesy koloryzacji i dekoloryzacji - eliminuje porowatość: zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosa - pobudza wzrost: żeń szeń stymuluje wzrost oraz powoduje znaczne zwiększenie objętości włosów.


Miła atmosfera, doświadczony personel i dobrej jakości kosmetyki zapewniły mi przyjemnie spędzony czas, a przede wszystkim zadowolenie z wykonanej usługi. Czuję, że moje włosy odżyły i są piękniejsze. Kolejna wizyta już za 10 dni, ciekawe co tym razem wyczarują na mojej głowie.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.houseofbeauty.pl
Salon znajduje się w Rybniku przy ulicy Kilińskiego 17.